Září 2014

Závislost na pocitu štěstí

25. září 2014 v 0:29 | Swan
Mrtvá.
Neschopná ničeho.
Bolí to.
Moje já už je vlastně stejně dávno mrtvé.
Zanechal jsi ve mě pořádný kus sebe. Víra v nás je pohřbena. Srdce bylo vyrváno pomalu a zároveň rychle.
Čas který se nedá vrátit zpátky. Vzpomínky . A nekonečná touha mít tě vedle sebe.
Nikoho za celý život jsem takového nepoznala.

A to mě děsí víc, než myšlenka ...

....že mě nemiluješ.

Why messi? Why?

Lapači dechu

16. září 2014 v 0:04 | Swan
Vešla do dveří v černé uplé minisukni a černým trikem s dlouhými rukávy. Její tmavší pleť obličeje je jak stvořen anděly,kteří nezapoměli přidat okouzlující úsměv a hnědé oči. Viděla jsem jí v očích jak je šťastná. Říká se okno do duše,něco na tom možná pravdy nakonec je. Kráčela širokou chodbou k šatně a lidé,jenž stáli jen opodál, hltali každý její kousek těla.Není to jen ve snaze se někomu zalíbit.Je to touha zalíbit se svému srdci a tím pádem i celému vesmíru.Ve vteřině zavře oči a přehraje si všechny kroky které ji přivedli k tomuto tělu,životu, v tento moment. Všechna její minulost zapadla jako její stín daleko pod touhou sebekontroly a naprosté vyrovnanosti. Nepotřebovala důvod k úsměvu,k myšlence. Věděla,že všechen tento moment je vysloužený veškerou vnitřní sílou.Pocit hladu,chuť ... co je to?Už nevím.

Nepamatuji si.

Milovaná/nenáviděná/nezapomenutá

12. září 2014 v 1:19 | Swan
Kde začít... říkejme mu "M".
Jsem zamilovaná.O ten pocit bezpečí v tomhle krutém světe,se snažím už víc než rok. Vlastně celý život je o tom být šťastný. Je dokonalý. Má snad všechno co jsem kdy na muži chtěla. Vtip,krásu,romantičnost,sexualitu,chytrost,ohleduplnost,kreativitu,nadhled,žárlivost... mohla bych pokračovat. Ano,vím.Vždy jsem na člověku viděla jen to dobré, a to špatné přehlížela.

jenže...

Je tady další muž,kterého beru pouze jako kamaráda. Hraji na něho nemilosrdně zamilované divadlo s krutým dějem o kterém nemá ani ponětí. Je to špatné?Možná. V tomhle případě mi klídně říkejte zlatokopka,ale já to ukončím,až budu vědět,že jsem s M. šťastná a prostě zadaná.

Za týden za mnou M. přijede,není čas chybovat.